Sklep numizmatyczny, Warszawa. Numizmatyka Warszawa

Sklep numizmatyczny Warszawa

Akcesoria numizmatyczne, monety - sklep numizmatyczny Warszawa

Gdyby wszystkie stacjonarne sklepy numizmatyczne mieściły się w jednym miejscu, byłoby z pozoru idealnie. Z drugiej strony, skoro są w różnych miejscach łatwiej do nich dotrzeć. I tu pojawia się dylemat – odwiedzać tylko te w centrum Warszawy, czy także inne w poszukiwaniu ciekawych monet i akcesoriów numizmatycznych? Skoro, jak twierdzili swego czasu przedstawiciele NBP na forach internetowych, to nie produkt pierwszej potrzeby, może warto odwiedzić te, do których mamy dwa kroki dalej? Zwłaszcza jeśli oferują bogaty wybór monet i akcesoriów numizmatycznych w niższych cenach i np. ceny palet na monety zaczynają się do 12 zł (średnia oszczędność – 8 zł na sztuce), kapsli 0,45 zł / szt. (średnia oszczędność 0,50 zł / szt.). lupy od 5 zł za szt., oryginalne drewniane kasety Numizmato na monety od  105 zł, tanie akcesoria Leuchtturm, najtańszy abonament numizmatyczny, itd. A jeśli taki sklep mieści się 10-15 minut drogi tramwajem / samochodem od centrum Warszawy (w pobliżu skrzyżowania Al. Krakowska / Hynka / Lechicka) i jest czynny od godz. 10.30 do 17.30 to na pewno warto poświęcić tę chwilę czasu i oszczędzić sporą kwotę. A może znajduje się na Twojej trasie przejazdu samochodem?

Jesteśmy przekonani, że wkrótce będzie to także Twoje centrum numizmatyczne, nad czym intensywnie pracujemy.

Sprawdź naszą ofertę – sklep numizmatyczny stacjonarny i internetowy. Sprawdź naszą lokalizację: sklep numizmatyczny Warszawa. Numizmato, bliżej niż myślisz. Zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Numizmatyka monety i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.